O nas

Marka Italux na rynku oświetleniowym funkcjonuje od ponad 25 lat i współpracuje z ponad tysiącem firm, nie tylko w Polsce, ale również całej Europie. Celem naszego outletu jest prezentowanie wyrobów tego producenta w atrakcyjnych cenach. W ofercie nie mogło zabraknąć najpopularniejszych linii oraz modeli, sampli i wzorów, jak również ekskluzywnych nowości.


Oprócz sprzedaży internetowej prowadzimy także sklep stacjonarny. Można znaleźć nas w Warszawie, na ulicy Rebusowej 3 (dzielnica Okęcie). Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby na własne oczy przekonać się o wysokiej jakości i unikalnym wyglądzie produktów Italux. Salon otwarty jest przez 6 dni w tygodniu.


Jeżeli podczas wyboru oświetlenia pojawią się jakieś pytania, nasi doświadczeni doradcy służą swoim wsparciem. Można do nich kierować wszelkie pytania dotyczące parametrów, chętnie pomogą również w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań.


Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja każdego zamówienia odbyła się w jak najkrótszym czasie. Zwykle zajmuje nam to nie więcej niż 1-2 dni robocze. Pomaga nam w tym regularna aktualizacja stanów produktów, które widoczne są na stronie oraz magazyn o dużej powierzchni. Dzięki temu unikamy nieprzyjemnych sytuacji z brakiem danego artykułu i niepotrzebnym opóźnianiem wysyłki.


Zadowolenie naszych klientów jest dla nas kwestia priorytetową. Jeżeli towar nie spełnia oczekiwań bez żadnych problemów można go odesłać, zwrócimy pieniądze lub wymienimy go na nowy. Sprzedajemy wyłącznie artykuły nowe, lub, w obniżonych cenach, lampy, które były częścią naszej ekspozycji. Jeśli jakiegoś elementu zabraknie lub będzie on uszkodzony, tak szybko jak się da uzupełnimy wszystkie braki.

Zapraszamy do zakupów.